Arkadaşlar Cepten Almanya İle Konuşmanın Dakikası 29 Ykr

 

Telsim Vodafone’un Türkiye’ye özel ve bir ilk olan tarifesi “Sınırlar Ötesi Tarife”si ile Telsim Vodafone kullanıcıları, diğer ülkelerdeki Vodafone kullanıcılarını hiç olmadığı kadar ucuza arayabilecek.

1 Ocak 2007’de başlayacak olan Sınırlar Ötesi Tarife seçeneğiyle Türkiye’deki Telsim Vodafone kullanıcıları, yurtdışında Vodafone şebekesi kullanan akrabaları, iş bağlantıları ve dostlarıyla aynı ülke ve şebekedeymiş gibi konuşabilecek.

Türkiye’deki Vodafone’luların, diğer ülkelerdeki Vodafone’lularla görüşmeleri, şebekeiçi konuşma fiyatı olan dakika başına 29 YKR ile ücretlendirilecek. Sınırlar Ötesi Tarife kapsamında, yurt içi ve yurt dışındaki diğer tüm operatörlere yönelik aramaların dakika ücreti de 59 YKR olacak. Okyanusya’nın yanı sıra, Pasifik, Küba, Falkland ve Kuzey Kore gibi ülkeleri de kapsayan uzak mesafe aramalarının dakika ücreti ise yaklaşık 2,25 YTL olacak. Ücretler KDV dahil, ÖİV hariç olarak açıklandı.

FATURALI HATLAR İÇİN GEÇERLİ

Türkiye’ye özel Sınırlar Ötesi Tarife sadece faturalı hatlar için geçerli. Roaming ve uydu görüşmelerini kapsamayan tarifenin aylık sabit ücreti 10 YTL ve 29 YKR’lik ücretlendirme Telsim Vodafone’dan yurt dışındaki Vodafone kullanıcılarına yönelik aralamalarda aylık 1000 dakika ile sınırlı. 1000 dakika sonrası 59 YKR ile ücretlendiriliyor.

Sınırlar Ötesi Tarife’de yurtiçi SMS gönderim bedeli 15 YKR, yurtdışı SMS gönderimi 22.5 YKR olarak ücretlendiriliyor. Bunlar da KDV dahil, ÖİV hariç olarak açıklanmış ücretler.

Vodafone’un hizmet verdiği, indirimli aranabilen ülkeleri Almanya, Arnavutluk, Büyük Britanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hollanda, İrlanda, İtalya, İspanya, Macaristan, Malta, Mısır, Portekiz, Romanya, Yunanistan, Avustralya ve Yeni Zelanda oluşturuyor

Uzak mesafe ücretlendirilmesine tabi ülkeler ise, Cook Adaları, Diego Garcia, Doğu Timur, Falkland Adaları, Gine Bissau, Grönland, Guantanamo, Kirbati, Kuzey Kore, Küba, Lichtenstein, Nauru, Niue, Palau, Papua Yeni Gine, Saint Helena, Saint Tome ve Principe, Salomon Adaları, Somali, Tokelau olarak sıralanıyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s