Windows® Vista® Download Edilebilecek

Microsoft, Vista’yla birlikte kendini de yeniliyor. Tarihinde ilk defa Windows’un bir sürümünü, internetten download’a açmış olacak. Detaylar, bu haberde.

Microsoft, yaptığı açıklamayla Windows Vista‘nın Home Basic, Home Premium, Business ve Ultimate sürümlerinin internetten indirilebilir olacağını bildirdi. Bu açıklama, Microsoft‘un yeni sistemini kitlelere daha hızlı ulaştırmak istediğinin de bir göstergesi. Aynı planın içinde Office 2007‘nin de olduğunu duyuran Microsoft , bu projesiyle kendi adına da bir ilki gerçekleştiriyor.

Şifreyi değiştirmek yeterli oluyor
Microsoft‘un yaptığı açıklama, aynı zamanda Windows Anytime Upgrade Program isimli bir sistem geliştirildiğini ve bu sistem sayesinde Windows Vista‘nın hangi sürümünü satın almış olursanız olun yükseltme ücretini ödediğiniz takdirde Vista‘ya bir şifre girerek daha üst bir sürüm kullanımına geçmenizin mümkün olduğunu duyurdu.

Microsoft’un marketi
Microsoft’un şimdiye kadar sadece program satışlarını gerçekleştirdiği Windows Marketplace isimli sitesi, bundan sonra çok daha fazla ziyaretçi kazanacak gibi.

Kaynak:SDN

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s