Msn Spaces Veya Diğer Web Adreslerini Google’a Kayıt Ettirme

Birçok kişi msn spaces adresinin ziyaret edilmemesinden şikayetçidir. Sadece spacese özgü değildir bu durum, web site açanlarında en büyük derdidir ziyaretçi eksikliği. Bu durumun kısmen kaldırılmasında en büyük yardımcımızın, Google arama motoru olduğunu da birçoğumuz biliriz. Bu nedenle spaces ya da web sitemizi mutlaka arama motoruna kaydetmeliyiz.Gelelim spaces adresimizi Google‘a kaydetmeye. Öncelikle buraya tıklayarak, adresimizi kaydeteceğimiz sayfayı açalım. Açılan sayfadaki “URL” kısmına, spaces adresimizi yazıyoruz. Adresimizi yazacağımız kutucuğun hemen altındaki “Yorumlar” kısmına ise herhangi birşey yazabiliriz. Mesela komik, ilginç, acayip vb.

Son aşamada ise altta bulunan “adres ekle” kısmına tıklayarak kayıt işlemimizi tamamlıyoruz. Arama motorunun sayfamızı indexleyerek kaydetmesi birkaç haftayı bulabilir bu nedenle ilk aramalarımızda spaces adresimize ulaşamayabiliriz.

Reklamlar

Msn Spaces Veya Diğer Web Adreslerini Google’a Kayıt Ettirme” üzerine bir yorum

  1. url ekledikten sonra dogrulama istiyor,html kodu filan veriyor,space sayfasını dogrulamk için,bu kodu eklememe ragmen dogrulanmadı uyarısı çıkıyor..tşkler şimdiden:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s