Sony Ericsson’dan 8 Yeni Cep Telefonu

SonyEricsson, ikisi Walkman, ikisi Cybershot serisinde diğer dördü ise daha düşük segmentte yer alan sekiz yeni telefon modelini tanıttı.

Dünyanın dördüncü en büyük cep telefonu üreticisi olan SonyEricsson, sekiz yeni cep telefonu modelini tanıttı. Yeni cep telefonu modellerinden ikisi Walkman, diğer ikisi Cybershot de serisine ait olurken geri kalan dört yeni model ise daha düşük standartlara sahip bulunuyor.

Walkman telefon serisinde bulunan yeni modeller W880 ve W610 olarak adlandırılıyor. Önceki Walkman telefonlardan W810’un kazandığı başarının üzerine üretildiği belirtilen yeni Walkman serisi modellerinin elde edilen başarıyı daha ileri taşıması bekleniyor. SonyEricson, Cybershot serisinde sunduğu yeni modelleri ise K810 ve K550 adı ile tanıttı.

Gofret tipi gövdeye ve daha düşük standartlara sahip diğer telefon modelleri ise K200, K220, J110 ve J120 olarak tanıtıldı. Birbirleri ile benzer özellikler taşıyan bu modellerden K200 ve K220’de kamera özelliği öne çıkartılırken yine K220 veJ120 modellerinde müzik ve FM radyo özelliği ile daha hesaplı şekilde sunuluyor.

Geçmişten gelen SonyEricsson çizgisinin korunduğu cep telefonları kolay ve rahat kullanımı ön planda tutmaya devam ediyor.

Kaynak:Teknolatte

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s