Bankamatik İnsanları :)

ANLAMSIZLAR: bankamatik kuyruğuna girerler ama o kuyruğa ne amaçla girdikleri belirsizdir.sıra kendilerine geldiklerinde kartlarını sokarlar,ekran şifre sorunca şifre sözcüğüyle ilk defa karşılaşmış gibi şaşırırlar.Sonraki aşamalarda hipnonizma olmuş gibi ekrandaki menüye dakikalarca bakarlar,parmakları tam bir yere basacakken başka bir yere gider ama hiçbiryere basmazlar.en sonunda yanlış yere basarlar.

KARASIZLAR: ne işlem yapacağına emin olmadan kartı sokan, sıra işlem başlatmaya gelincede akla karayı seçen hatta onuda seçemeyen tiplerdir.Bakiyeye mi baksam havale mi yapsam derken sırada bekleyenler havale geçirir.

ISRARCILAR: en nefret ettikleri yazı BU BANKAMATİK ŞU ANDA HİZMET DIŞIDIR ve benzeri yazılardır.ilerlemiş vakaları bankamatiği tekmelerlerse çalışacağına inanırlar.

DÖRT İŞLEMCİLER: en sinir bozucu tiplerdir.bir kartla işlerini bitirirler ve bir başka kart çıkarırlar sonra bir tane daha.başkalarının kartlarıyla kuyrukta sizi ağaç ederler.

ŞÜPHECİLER: bu tipler arkalarındaki her kişinin şifrelerini öğrenmek isteyen sanayi casusu olduğunu zannederler.Şifrelerini yazmak için bütün gövdeleriyle ekranın önünü kapatır,yan gözle arkadakinin şifresine bakıp bakmadığın ı kontrol eder.ne olur ne olmaz diye her işlemden sonra şifrelerini değiştirirler.

ÇAPKINLAR: hesap bakiyeleri bakiredir ama onlar yinede para çekecekmiş gibi sıraya girerle.mekana yaklaşan güzel bir kız görürlerse yüksek sesle NEE BU ALET TEK SEFERDE 5.000,00 YTL VER MİYOR MU YAA? akılları sıra kızın dikkatini çekmeye çalışırlar.

İLK KULLANICILAR: çok fecidir çoook.. genellikle teyze ve yaşlı amcalar arasından çıkarlar.yanlış kartı sokarlar,doğrusunu güç bela bulurlar ama bu defada kartı yanlış tarafından sokarlar,dokunmatik ekrana uzaylı görmüş gibi bakarlar.Sonunda insafa gelip, arkadakilerden yardım istemeyi akıl ederler.

MÜZMİN HUZURSUZLAR: öndeki kişi daha kartını sokarken oflamaya başlarlar.Niyetleri öndeki kişiyi baskı altına almak ve işini bitiremeden kaçırtmak sıranın kendisine gelmesini sağlamaktır.Sıra kendisine geldiğinde arkadaki kişi aynı şeyi yaparsa arıza çıkarırlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s