En Acayip İnsan Tipleri…

Dünyada yaşayan bazı insanlar gerçekten de çok acayip. Bazıları hiç uyumuyor, bazıları metal parçaları yiyor, bazıları da kendini ilah zannediyor. İşte dünyanın enterasan tipleri…

1- Hindistanlı Baghad’ın karnı yıllarca hamile kadın gibi şişikti. Operasyon sonrası karnından çıkan parçalar şu gerçeği ortaya koydu. Baghat doğduğunda ikizi karnında kalmıştı. Kardeşininin parçaları, saçları teker teker karnından operasyonla çıkartıldı.

Mitsua Japonyanın bilinen bir politikacısı. Ancak Mitsua kendini isa ve tanrı ilan ediyor. Politikasını sırf bu ilahi güçleri üzerinde yapan Mitsua bu özelliğiyle dünyanın en garip politikacılarından biri olarak göze çarpıyor.

Mitsua iyi giyimiyle ön plana çıkarken söyledikleri gerçekten de çok ilginç…

Nagamatsu tam bir mucit. Nagamatsu 3000’in üzerindeki buluşuyla dünyanın en ünlü buluş rekortmeni.

İranlı Mehran ülkesinden kaçıp sığınacak bir ülke ararken kalakaldığı Paris Charles de Gaulle Havalimanında 1988’den beri yaşamanı sürdürüyor. Mehran hayatından çok memnun..

Mahir için fazla söze hacet yok. Memleketimizin medarı iftiharı! internet Mahir’in özelliklerini bilmeyen yok.

Fransız Lotito 1950 yılından bu yana metal yiyor. Çocukluğunda kapıldığı alışkanlktan kurtulamayan Lotito’nun kaç ton metal yediği bilinmiyor.

Yokoi: Japon ordusuyla 2. dünya savaşına katılan Yokoi Guam adalarında düşmandan kaçarken sığındığı ormanda saklanarak yaşamaya devam etti. Ta ki 28 sene sonra ordan geçenlerce bulunduğunda Yokoi’nin varlığından haber alındı.

Eski ingiliz futbolcu İcke yeşiller Partisinin de üyelerinden. Ancak İcke’yi farklı kılan dünyayı Reptilians dediği elit varlıklar tarafından söylemesi. Bu özelliği onu ne kadar farklı kılsa da bize göre bu kadar meşhur bir futbocunun sadece haber özelliği taşıması böyle bir psikoloji içinde olması…

 

Kaynak:1Dir1

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s